Kazaklar Emlak Gayrimenkul

HİZMETLERİMİZ

Hizmet Bölgemiz

Siz değerli  müşterilerimiz için güzel ülkemiz TÜRKİYE'nin her bölgesinde hizmet sunmaktayız
Hizmet Bölgemiz

Emlak Gayrimenkul Komisyonculuk

Firmamız siz değerli müşterilerimiz arasında komisyonculuk yapmaktatdır.
Satıcı ve alıcıları bir araya getirerek güven, huzur ve memnuniyet önceliğimizdir
Emlak Gayrimenkul Komisyonculuk

Proje Yönetimi

Kazaklar Emlak Gayrimenkul, tarihi binaların restorasyon ve yenileme işlerini de üstlenmekte, ülkemizin tarihi mirasının birer parçası olan bu binaların korunması ve dış cephelerinin yanı sıra iç mekanlarda yer alan tüm detayların da aslına uygun olarak yeniden yapılması ile ilgili hizmetler vermektedir.

Ayrıca, Kazaklar Gayrimenkul Yatırım, bazı kuruluşların, zamanla yenilemek zorunda oldukları kurumsal kimlik imajlarının mimari platforma aktarılması sürecinde ihtiyaç duydukları yapım hizmetlerini de üstlenmektedir.

Restorasyon ve Renovasyon

Kazaklar Gayrimenkul Yatırım, tarihi binaların restorasyon ve yenileme işlerini de üstlenmekte, ülkemizin tarihi mirasının birer parçası olan bu binaların korunması ve dış cephelerinin yanı sıra iç mekanlarda yer alan tüm detayların da aslına uygun olarak yeniden yapılması ile ilgili hizmetler vermektedir.

Ayrıca, Kazaklar Gayrimenkul Yatırım, bazı kuruluşların, zamanla yenilemek zorunda oldukları kurumsal kimlik imajlarının mimari platforma aktarılması sürecinde ihtiyaç duydukları yapım hizmetlerini de üstlenmektedir.

Gayrimenkul Geliştirme

Kazaklar Gayrimenkul Yatırım, gayrimenkul geliştirme alanında kaliteli ve çok özel projelerle bir taraftan konut alıcılarına iyi bir yaşam alanı ve kazançlı bir yatırım sunarken, diğer taraftan yatırım yaptığı bölgelerin gelişmesine ve güzelleşmesine de katkıda bulunmaktadır.

Kazaklar Gayrimenkul Yatırım, yeni projeleri planlarken ve geliştirirken, geleceğin yaşam tarzları, yeni imar planları, şehir planlaması ile ilgili kararları ve piyasa trendlerini de yakından izleyerek güncel bilgiler doğrultusunda projeleri gerçekleştirmektedir.

Anahtar Teslim İnşaat

Konut/ticari inşaat/gayrimenkul geliştirme alanında engin tecrübeye ve teknik birikime sahip olan Kazaklar Gayrimenkul Yatırım, entegre bir hizmet anlayışı içerisinde, insan yaşamına duyarlı kaliteli ve yenilikçi konseptlerde geliştirdiği projelerle, iş ortakları ile güçlü işbirliği içerisinde çalışarak anahtar teslim hizmet vermektedir.

Kazaklar Gayrimenkul Yatırım, hem yurt içi hem de yurt dışı projelerinde, betonarme, ağır ve hafif çelik yapı sistemleri dâhilinde tüm yapıları organize edebilecek ve üretebilecek tüm bilgi birikimine ve profesyonel kadroya sahiptir. A'dan Z'ye tüm yapıları anahtar teslim taahhüt eder. Mühendis ve işletme kökenli firmamız inşaat projelendirme, yönetimi, yapım, kalite kontrol ve işin zamanında teslim edilmesi süreçlerinde son derece başarılı hizmet sunmaktadır.