Kazaklar Emlak Gayrimenkul

HABERLER

Çekmeköy Satılık Daire

Çekmeköy'de Yaşam

Büyük bir ilçe olan Çekmeköy’un farklı mahallelerinde aradığınız şartları karşılayan, farklı büyüklükte pek çok satılık daire bulabilirsiniz. 

Taşdelen Mahallesi satılık daire konusunda bir arayış içerisinde olanlar için mahallede, farklı fiyat aralıklarında ve farklı büyüklükte satılık daireler olduğunu belirtmek gerekir. Taşdelen Mahallesi’nde çocuklarınızla eğlenebileceğiniz eğlence merkezlerinin yanı sıra M Migros gibi alışveriş merkezleri de vardır. İlçe Emniyet Müdürlüğü Taşdelen sınırları içerisindedir. Bunun dışında mahallede ticari işletmelerin müdürlüğü bulunur. Bu yönüyle Taşdelen Mahallesi’nde yaşamınızı devam ettirebileceğiniz gibi yatırım amaçlı daire de satın alabilirsiniz. 

Çekmeköy Sultançiftliği Mahallesi satılık daire ilanları içerisinde size hitap eden alternatifler bulabilirsiniz. Sultançiftliği Mahallesi, Sultançiftliği Taşlıtepe Devlet Ormanı’nın hemen yanındadır. Devlet ormanında temiz hava alarak dinlenebilir, ailenizle piknik yapabilirsiniz. Kardiyum AVM ve Yaşam Merkezi’nde gıda ve giyim alışverişi yapabileceğiniz gibi ailece eğlenebilir, hafta sonlarında burada vakit geçirebilirsiniz. Toplu konut projelerinin bulunduğu Sultançiftliği Mahallesi’nde farklı beğenilere hitap eden seçenekler vardır. 

Muhsin Yazıcıoğlu Hatıra Ormanı’nın bulunduğu Mimar Sinan Mahallesi satılık daire ilanlarına göz gezdiriyorsanız mahallenin ulaşım açısından oldukça avantajlı olduğunu bilmelisiniz. Fitness salonlarının bulunduğu mahallede ilk, orta ve lise düzeyinde eğitim kurumları da bulunur. Mahallede bulunan alışveriş merkezlerinden evinizin gereksinimlerini karşılayabilir; kafe ve restoranlarda ailenizle yemek yiyip dinlenebilirsiniz. 

Alemdağ ormanının bulunduğu Alemdağ Mahallesi satılık daire ilanları, yeşilin farklı tonlarını görmek isteyenlerin ilgisini çeker. Seyir Tepesi’nin bulunduğu mahallede Alemdağ Spor Tesisleri’nde farklı spor etkinlikleri yapabilirsiniz. 

Çekmeköy Ömerli Mahallesi satılık daire ilanları ile ilgilenenler, farklı standartlarda, 2+1, 3+1 ve 4+1 büyüklüğünde satılık daire alternatifleri bulabilirler. Ömerli Cumhuriyet Parkı’nın bulunduğu mahallede Yeşil Vadi Konakları gibi toplu konut projeleri vardır. Tercihlerinize uygun Çekmeköy satılık daire ilanları arasından inceleme yaparak karar verebilirsiniz.

 

İstanbul ilinin Çekmeköy ilçesi; Sabiha Gökçen Havalimanı'na 32,3 km (kilometre) uzaklıkta, 15 Temmuz Şehirler Köprüsü'ne 35,2 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 39,2 kilometre, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne 28,8 kilometre, Avrasya Tüneli'ne 49,8 kilometre ve Kadiköy İskelesi ile mesafesi 42,3 kilometredir.

Hürriyet Emlak Endeksi verilerine göre İstanbul ilinde son bir yılda satılık konut fiyatları yüzde -0.69 oranında değişim gösterdi. 2017 yılında İstanbul satılık konut fiyatları ortalama metrekare bazında 4977 TL oldu. İstanbul Çekmeköy satılık ev fiyatları ise yüzde -0.09 oranında değişim gösterdi. Çekmeköy satılık konut fiyatları metrekare bazında 3088 TL oldu. Son bir yılda Çekmeköy ilçesinde ev fiyatları en çok Kirazlıdere semtinde arttı. Kirazlıdere satılık daire fiyatları bir yılda yüzde 18.74 artarak 2924 TL/m² mertebesine ulaştı. Çekmeköy ilçesinin en pahalı semti Reşadiye oldu. Reşadiye satılık daire fiyatları metrekare bazında 4650 TL seviyesinde. Çekmeköy ilçesinin en ucuz semti ise Aydınlar oldu. Aydınlar mahallesi satılık ev fiyatları metrekare bazında 2640 TL mertebesinde.

508 kişi görüntüledi

Sosyal Medya'da Paylaş

PAYLAŞ PAYLAŞ