Kazaklar Emlak Gayrimenkul

HABERLER

Çekmeköy Kiralık Daire

Çekmeköy'de Yaşam

Yeşilin her tonunun bulunduğu Çekmeköy ilçesinde kiralık daire bakıyorsanız aradığınız koşullara uygun alternatifler bulabilirsiniz. Taşdelen Mahallesi kiralık daire ilanları arasında farklı fiyat aralıklarında 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 büyüklüğünde kiralık daireler vardır. Çekmeköy İlçe Emniyet Müdürlüğünün bulunduğu Taşdelen Mahallesi’nde ilk, orta ve lise düzeyinde eğitim kurumları da bulunur. Çok geniş bir alanı bulunan Taşdelen Mesire Yeri’nde piknik yapabilir; çocuklarınız ile eğlenebilir; koşu, yürüyüş ve jimnastik gibi spor aktivitelerini yapabilirsiniz. M Migros’un yanı sıra mahallede pek çok irili ufaklı alışveriş merkezi vardır. 

Çekmeköy Sultançiftliği Mahallesi kiralık daire ilanları konusunda bir arayış içerisindeyseniz aradığınız standartlara uygun alternatifler bulabilirsiniz. Kardiyum AVM  ve Yaşam Merkezi’nin bulunduğu mahallede alışveriş yapabilir; lunapark ve yeşil alan gibi yerlerde çocuklarınız ile güzel vakitler geçirebilirsiniz. Farklı düzeylerde eğitim kurumlarının bulunduğu mahalledeki kiralık daire ilanları çocukları eğitim çağında olan aileler tarafından sıkça tercih edilir. 

Mimar Sinan Mahallesi kiralık daire ilanları da farklı seçenekler barındırır. Yeşil alanların bulunduğu mahalledeki alışveriş merkezlerinden evinizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Ord. Prof. Zeki Velidi Togan Parkı, geniş bir kullanım alanı sunar. Site ve apartman yerleşimlerinin bulunduğu mahallede farklı düzeylerde eğitim kurumları, her yaştan çocuğun eğitim ihtiyacını karşılayabilecek şekildedir.

Alemdağ Mahallesi kiralık daire arayışında olanlar aradıkları şartlara uygun seçenekler bulabilir. Çok geniş bir alana yayılan Alemdağ Ormanı ile Sultançiftliği Taşlıtepe Devlet Ormanı bu mahallededir. Mahallede hafta sonları piknik yapabilir ve açık alan sporları gerçekleştirebilirsiniz. Alemdağ Spor Tesisleri’nin bulunduğu mahallede kapalı alan sporları da yapabilirsiniz. 

Çekmeköy Ömerli Mahallesi kiralık daire ilanlarında da seçenekler boldur. Ömerli Cumhuriyet Parkı’nda çocuklarınızı eğlendirebilirsiniz. Mahallede özel sektöre ve devlete ait eğitim kurumlarının dışında farkı büyüklükte alışveriş merkezleri de vardır. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir mahallede yaşamak için Ömerli Mahallesi kiralık daire ilanlarını inceleyebilirsiniz.

 

İstanbul ilinin Çekmeköy ilçesi; Sabiha Gökçen Havalimanı'na 32,3 km (kilometre) uzaklıkta, 15 Temmuz Şehirler Köprüsü'ne 35,2 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 39,2 kilometre, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne 28,8 kilometre, Avrasya Tüneli'ne 49,8 kilometre ve Kadiköy İskelesi ile mesafesi 42,3 kilometredir.

Hürriyet Emlak Endeksi verilerine göre İstanbul ilinde son bir yılda konut kira fiyatları yüzde 6.32 oranında değişim gösterdi. 2017 yılında İstanbul kiralık konut fiyatları ortalama metrekare bazında 18.67 TL oldu. İstanbul Çekmeköy kiralık ev fiyatları ise yüzde 9.28 oranında değişim gösterdi. Çekmeköy kiralık konut fiyatları metrekare bazında 11.85 TL oldu. Son bir yılda Çekmeköy ilçesinde kiralık ev fiyatları en çok Merkez semtinde arttı. Merkez kiralık daire fiyatları bir yılda yüzde 15.77 artarak 15.94 TL/m² mertebesine ulaştı. Çekmeköy ilçesinin kirası en pahalı semti Ömerli oldu. Ömerli kiralık daire fiyatları metrekare bazında 18.04 TL seviyesinde. Çekmeköy ilçesinin kirası en ucuz semti ise Ekşioğlu oldu. Ekşioğlu mahallesi kiralık ev fiyatları metrekare bazında 9.6 TL mertebesinde.

420 kişi görüntüledi

Sosyal Medya'da Paylaş

PAYLAŞ PAYLAŞ